İstanbul 16°C
Çok Bulutlu
İstanbul
16°C
Çok Bulutlu
Sal
11°C
Çar
10°C
Per
11°C
Cum
11°C
Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, Bebek Dostu Ünvanı almaya hak kazanan hastanelere ünvanlarını takdim etti.
2022 yılı Bebek Dostu Hastane değerlendirmeleri sonucunda, Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi eğitim salonunda brifing toplantısı yapıldı. Toplantıda, 2022 yılında ünvan kazanan Espiye Devlet Hastanesi, Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine Bebek Dostu Hastane Plaketleri sunuldu. İl Sağlık Müdürü Muhammet Bulut, “Bebek Dostu sağlık kuruluşları kapsamında Anne Sütünün önemini vurgulamak ve Emzirmeyi destekleme konusunda başarılı uygulamalarından dolayı emeği geçen tüm kurumlarımıza teşekkürlerimizi sunarız” dedi.