Emür: Bütün ekibimizle sahada çalışmaya devam ediyoruz
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Fen işleri Müdürlüğünün ilçede devam eden projelerini inceleyerek bilgi aldı.
![Emür: Bütün ekibimizle sahada çalışmaya devam ediyoruz](https://gazetegiresun.com/wp-content/uploads/2022/09/emur_insaat-1.jpg)
Başkan Emür, “Yüksek mahallelerimizde vatandaşlarımızın çimentosunu temin ettiği, ortaklaşa hayata geçirmiş olduğumuz betonlama çalışmalarını denetledik. Yeni imar yolları ilçemizin gelişimi ile ihtiyaç haline geliyor. Bizlerde vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda plan ve programımızı yapıyoruz.
Bütün ekibimizle sahada çalışmaya devam ediyoruz. Gece gündüz 7/24 mesai arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Çünkü bu millet her şeyi hak ediyor. Diğer taraftan çalışmalarımıza tüm gayretimizle devam ederken hemşehrilerimiz ve esnaflarımızla selamlaşıp, hasbihal ediyoruz. Talep ve isteklerini not alıyoruz. Vatandaşlarımızı dinleyerek birlikte belediyemizi yönetiyoruz” dedi.